2023 m. lapkričio 23 d. vyko Elektrėnų ir Trakų savivaldybėse. Kaip jau tapo paskutiniais metais beveik įprasta, dalyvius pasveikino žiema ir pirmasis gausus sniegas. Todėl laiku pasiekti Vievyje įsikūrusį Žemės gelmių informacinį centrą daugeliui tapo gan sudėtinga. Bet kas laiku, kas pavėlavęs vis tik suvažiavo. Centro vedėjas Vytautas Puronas papasakojo įmonių vadovams ir svečiams iš LGT, AM bei giminingų asociacijų, Centro istoriją, aprodė renovuotas patalpas, ekspozicijas, pristatė centro veiklos sritys, bei vaizdžiai pravedė paskaitą apie Žemės istoriją.
Ypatingą susidomėjimą svečiai parodė kerno saugyklai, ir centro vedėją užvertė įvairias klausimais, pradedant giliausias gręžiniais, seniausiomis ar kažkuo ypatingomis uolienomis. Kiekvienas norėjo prisiliesti prie Lietuvos geležies uolienų, giliausio Lietuvoje kerno, gerai ji apžiūrėti, gal bus kažkuo išskirtinis, dar nematytas. Kilo daug diskusijų dėl dabartinių geologinių tyrimų, konstatuota, kad atsižvelgiant į dabartinės valdžios žmonių požiūrį į geologinius tyrimus neverta greitai tikėtis ko nors panašaus.
Valanda greitai prabėgo ir laukė dalykinė susitikimo dalis prie Margio ežero, kaimo turizmo sodyboje „Margio krantas“
Susitikime įvadinę dalį diskusijai bei bendra geologijos verslo aktualijų ir galimų sprendinių apžvalgą padarė GĮA vadovas Saulius Gegieckas.
Taip pat buvo apžvelgta ką ir kaip reiktų tobulinti hidrogeologinės-ekogeologinės ir geoterminės veiklos kietųjų žemės gelmių išteklių tyrimo reguliavimo srityje, inžinerinių geologinių tyrimų reguliavimo teisinės bazės pokyčių poreikis ir kryptis, pateikta informacija apie naujos redakcijos Eurokodą 7 ir jo įgyvendinimo ES terminus.
Iki vėlyvo vakaro vyko pasisakymai ir diskusijos su LGT vadovais ir aplinkos ministerijos specialistais, pasisakė ir giminingų asociacijų vadovai. Buvo nutartą nuo GĮA paruošti susitikimo rezoliuciją, kad su nagrinėtomis problemomis ir sprendimo būdais supažindinti AM vadovus.
Baigėsi susitikimas bendra vakariene, kas pageidavo vakarone pirtyje ant ežero kranto.